شماره حساب بانکی ویژه «پویش ملی بهار همدلی» در دانشگاه‌ علوم پزشکی بابل افتتاح شد

شماره حساب بانکی ویژه «پویش ملی بهار همدلی» در دانشگاه‌ علوم پزشکی بابل افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر جلالی ریاست دانشگاه از افتتاح حساب ویژه بانکی برای جمع‌آوری کمک‌های مالی اساتید، کارکنان و دانشجویان در پویش ملی دانشگاهیان ایران «بهار همدلی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر جلالی ریاست دانشگاه از افتتاح حساب ویژه بانکی برای جمع‌آوری کمک‌های مالی اساتید، کارکنان و دانشجویان در پویش ملی دانشگاهیان ایران «بهار همدلی» خبر داد.

دکتر جلالی با ذکر این نکته که پویش بهار همدلی یک حرکت ملی است، گفت: راه‌اندازی «پویش ملی دانشگاهیان ایران» با عنوان « بهار همدلی»  با جمع‌آوری کمک‌های نقدی «دانشجویان»، «کارکنان» و «اساتید» دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، برای اسکان دائم آسیب‌دیدگان در حادثه سیل اخیر است، که با احداث واحدهای مسکونی کاملاً تخریب شده مرهمی بر دردهای هموطنان عزیز باشیم.

وی با اعلام شماره حساب  10/6486661/1  و  شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۷۱۵۴۱۴۲۰  نزد بانک رسالت با نام دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: این حساب با امضاي رئیس دانشگاه، دکترپورامیر معاون فرهنگي و امور دانشجويي و همچنين امضاي دکتر گنجی به عنوان استاد معتمد براي دريافت كمك‌هاي جامعه دانشگاهيان در پويش ملي بهار همدلي افتتاح شده است.

دکتر جلالی با ذکر این نکته که اعضای هیات رییسه و مدیران دانشگاه به پویش ملی بهار همدلی پیوستند، بیان داشت: از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌علوم پزشکی بابل خواست در تأمین منابع مالی مورد نیاز برای ساخت منازل مسکونی خسارت دیدگان سیل اخیر که منازل آنان کاملاً تخریب شده است، مشارکت نمایند و کمک‌های نقدی خود را به حساب مشخص شده واریز نمایند.

این مسئول افزود: این پویش در کمال شفافیت واریزی وجوه هر دانشگاه را اعلام نموده و خانه‌های ساخته شده توسط هر دانشگاه را در معرض دید همه شرکت‌کنندگان پویش قرار خواهد داد.

رئیس دانشگاه‌علوم پزشکی بابل اظهار کرد: از آغاز حادثه سیل و در ایام نوروز گروه‌ها و نهادهای مختلف از دانشگاه و در قالب گروه‌های جهادی و درمانی در مناطق سیل زده حضور فعال داشتند.

وی در ادامه افزود: کمک های نقدی و غیرنقدی در دانشگاه و بیمارستان های تابعه جمع آوری و در قالب بسته هایی با اقلام بهداشتی ویژه بانوان و کودکان و مواد غذایی تهیه و ارسال گردید.

دکتر جلالی اذعان داشت: ما در این دانشگاه یک رنگ و یک صدا به این پویش می‌پیوندیم تا با همگامی دانشگاهیان سراسر کشور بکوشیم، در این حرکت خداپسندانه قدم کوچکی برداریم.

 


گروه خبر:               تعداد